Анонс курсів від ІТ КПІ

Зазвичай 1-ше квітня сприймають як день, в який не можна нікому вірити. Але ми не звичайний паблік зі смішнявками - ми все таки ІТ-спільнота студентів. І у нас є декілька хороших новин.

IT KПI Universe

Ми довго збиралися з силами, підшукували годних людей, створювали цікаву і актуальну програму. І от тепер ми готові заявити про відкриття IT KPI Universe!

IT KPI Universe - це масштабний проект, орієнтований на збільшення доступності методик колективного навчання програмуванню. Вони добре зарекомендували себе у таких проектах як Kottans, Bionic University і Prometheus.

Курси повністю безкоштовні. Збір коштів на чай/печиво буде відбуватись за схемою free donate КПІшниками для КПІшників.

У травні плануємо запустити 4 курси: по Python, Haskell, С# і Petooh. Заняття проходитимуть двічі на тиждень. Також буде відеозапис з усіх лекцій.

Щоб долучитись до програми — достатньо пройти простий тест з обраної мови програмування.

Всі, хто хотів би стати ментором — відпишіть нам в приватні повідомлення

Офлайн-курси Petooh

Petooh — це унікальна у своєму роді мова програмування, яка спирається на новітні тенденції і спрямована на підвищення рівня кваліфікації усіх охочих її засвоїти.

Планується набір 2-х груп, реєстрація розпочнеться 15 квітня.

1 група: 16:00 — 18:00

2 група: 18:00 — 20:00

Вівторок і четвер — лекції від провідних спеціалістів з KPIchan.

Субота - тематичні воркшопи по технологіям, що потребують більш детального вивчення.

Заняття будуть відбуватись у відкритому просторі Belka з 10-хвилинною перервою на чай.

Раз на тиждень лекторами будуть видаватись домашні завдання. Результати їх перевірки і загальний рейтинг групи можна буде переглянути в електронній системі КПІ Кампус.

Також нам вдалось домовитись з адміністрацією КПІ про здачу лабораторних та курсових робіт на мові Petooh. Можна забути про Java, C#, C++, PHP і решту застарілих мов. Нарешті їх можна замінити справді актуальною і перспективною мовою програмування.

Чекаємо ваші заявки 15-го квітня. Не забувайте підписуватись на ІТ КРІ для того, щоб бути в курсі всіх ІТ-подій найкращого технічного ВНЗ країни.

Реєстрація за посиланням.

Офлайн-курси Python, С#, Haskell

Колись будуть. ;-)